Altera Esca doo zapošljava Kuhar (m/ž)

Curry Bowl posao Kuhar (m/ž)

Poput mnogih sjajnih priča,ideja o Curry Bowlu rođena je kasno jedne noći, na klupi i s nekoliko piva viška. Dva brata iz Šri Lanke sjede i razmišljaju o životu i o tome što jesti. Iako bi začinjena šrilankanska ulična hrana bila fina, bili su u Europi, tisućama milja daleko od lijepog toplog "Kotthua". Bez nekog prethodnog iskustva o tome kako voditi restoran, vođeni samo ljubavi prema hrani idobroj atmosferi pokrenuli su svoj prvi restoran krajem 2015.

Ako želite nešto funky,groovy, excotic onda je Curry Bowl prava adresa za vas. Hrana Šri Lanke poznata je po svojim jedinstvenim ukusnim okusima kuhanim s aromatičnim biljem, začinima i kokosom. Uz samo nekoliko odabranih jela na jelovniku, Curry Bowl se usredotočuje na to da svako jelo iznenadi vaše nepce na drugačiji način!

Ono što Curry Bowl čini posebnim je svježa ponuda namirnica koja dolazi direktno sa Dolca i široka ponuda raznih začina koji dolaze dolaze iz njihovog doma. Ako k tome još dodate mogućnost gledanja pripreme vaše hrane ,ljubaznog i nasmijanog osoblja i izvorne kuhare koji su odrasli na currya dobit ćete nezaboravno autetično iskustvo u koje čaša naše domaće pive dođe kao šlag na torti.

Datum početka natječaja

21.03.2022.

Datum kraja natječaja

24.04.2022.

Poslodavac

Altera Esca doo

Ugostiteljski objekt

Curry Bowl
Tkalčićeva 44, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Zagreb

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme

Naknada

konkurentnu plaću ovisno o iskustvu i znanju

Područje rada

kuhar

Srednja škola

Znanja i kompetencije

kuhar

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Curry Bowl zapošljava kuhara (m/ž)

Prijavi se i postani dio vrhunskog tima!

Nudimo Vam:

-posao u inovativnom i poticajnom okruženju

-40h radni tjedan

-topli obrok po cijeni za zaposlenike

-ugodnu radnu atmosferu i poštivanje prava zaposlenika

-stimulativne, transparentne i pravedne uvjete

-učenje i napredovanje

-konkurentnu plaću ovisno o iskustvu i znanju

Uvjeti:

- radno iskustvo poželjno ali nije uvjet

- poznavanje HACCP sustava

- brzina, okretnost i snalažljivost

- spremnost na timski rad

- urednost i pedantnost

- visoka razina odgovornosti

Opis posla:

-pripremanje hrane u skladu s dnevnim i tjednim planom

-održavanje čistoće i higijene kuhinje i kuhinjske opreme

-skladištenje i čuvanje sirovina namijenjenih za pripremu hrane

-primjena propisanih procesa i standarda rada

-primjena sustava upravljanja kvalitetom

-primjena zaštitnih i sanitarnih standarda

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Konobar (m/ž)