Dobra kuhinja d.o.o. zapošljava Kuhar  (m/ž)

Dobra kuhinja posao Kuhar (m/ž)

Dobra kuhinja d.o.o. je tvrtka osonvana 2010.g sa sjedištem u Zagrebu i kod velikog broja zadovoljnih klijenata prepoznata je po visokoj kvaliteti usluga.

Primarna djelatnost tvrtke je ponuda specijalizirane prehrane za razne obrazovne i ostale ustanove. Tvrtka se bavi pripremom zdrave hrane, kako opčenito, tako i za ciljane skupine: predškolsku i školsku djecu, starije i nemoćne osobe i osobe sa specifičnim potrebama, kao što su bolesnici ( priprema obroka za bolnice ).

Tvrtka posluje na području Zagreba i Zagrebačke županije. Pripremaju specifične obroke za sportaše, a ističu i korporativnu prehranu.

Catering zdrave hrane ono je što u svojoj ponudi ima tvrtka Dobra kuhinja kojoj se sa povjerenjem možete obratiti

Datum početka natječaja

09.03.2020.

Datum kraja natječaja

13.05.2020.

Poslodavac

Dobra kuhinja d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Dobra kuhinja
Savica Šanci 133, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Zagreb

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme

Naknada

odlična primanja

Područje rada

kuhar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

kuhar

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Dobra kuhinja traži kuhara (m/ž)

Zaposli se u cateringu zdrave hrane u Zagrebu!

Nudimo Vam :

- ugovor na neodređeno

- odlična primanja

- rad isključivo u prvoj smjeni (ujutro)

- svaka nedjelja i praznik slobodni

Uvjeti :

- potrebno iskustvo u ekipnom radu i ophođenje sa radnom sredinom

- iskustvo u radu sa zadanim normativima, recepturama i rokovima

- pouzdanost, odgovornost i motiviranost

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:
Pomoćni kuhar (m/ž)