Nigiri Zagreb j.d.o.o. zapošljava Kuhar - Sushi majstor (m/ž)

Ginger Sushi posao Kuhar - Sushi majstor (m/ž)

Ginger znači jednostavno - kvalitetan sushi!

Otkako smo prvi puta kušali sushi, naše je oduševljenje tim japanskim specijalitetom raslo do želje da i sami otvorimo sushi restoran. Ginger Sushi rezultat je ideje da ponudimo kvalitetan i pristupačan sushi svima koji ovu vrstu hrane vole ili žele probati. S velikim smo entuzijazmom počeli s planiranjem naših menija, odabirali najkvalitetnije namirnice te standardizirali način pripreme sushija da bismo bili u mogućnosti predstaviti proizvod, čijom smo kvalitetom zadovoljni.

Otkako smo otvorili prvi Ginger Sushi 2013. godine, posebno nam je zadovoljstvo znati da je ona prvotna ideja s kojom smo i započeli bila prepoznata od mnogih ljubitelja i poznavaoca sushija i da Ginger znači jednostavno – kvalitetan sushi.

Datum početka natječaja

17.09.2019.

Datum kraja natječaja

25.09.2019.

Poslodavac

Nigiri Zagreb j.d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Ginger Sushi
Ožujska 9, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Zagreb

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme

Naknada

plaća prema dogovoru

Područje rada

kuhar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

kuhar

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Ginger Sushi zapošljava kuhara - sushi majstora (m/ž)

Pridruži se našem veselom timu!

Nudimo:

- ugovor na određeno

- plaća ovisi o znanjima i kompetencijama kandidata

- rad u ugodnoj i prijateljskoj atmosferi

Uvjeti:

- radno iskustvo: 1-3 godine

- odgovornost, pouzdanost i urednost

- spremnost na rad u timu