SUNCE HOTELI d.d. zapošljava Kuhar - više izvršitelja (m/ž)

Bluesun hotels & resorts posao Kuhar - više izvršitelja (m/ž)

Kao jedan od najvećih hotelskih lanaca u Hrvatskoj, Bluesun Hotels & Resorts u većinskom je hrvatskom vlasništvu i radi ne samo u primorskim destinacijama, već i na kontinentu odnosno destinacijama topličkog turizma.

20 Bluesun hotela smješteno je na 7 prekrasnih lokacija: Zlatni rat u Bolu simbol je Hrvatske, plaže u Brelima i Tučepima su perjanice Makarske rivijere.

dok je Starigrad-Paklenica jedinstvena kombinacija mora i nacionalnog parka. Marija Bistrica je zagorski turistički biser, a Bizovačke toplice najveći turistički brend Slavonije i Baranje.
Naša misija je nadmašiti očekivanja gostiju, inspirirati i motivirati svoje zaposlenike te pritom postizati izvrsne financijske rezultate.

Za Bluesun hotele Elaphusa**** i Bonaca*** u Bolu na Braču tražimo stručne i pouzdane osobe za odjel pansionske kuhinje. Bluesun Vam pruža priliku za cjeloživotno učenje i razvoj karijere u turizmu uz tim vrhunskih stručnjaka i chefova Bluesun akademije.

Datum početka natječaja

10.07.2020.

Datum kraja natječaja

17.07.2020.

Poslodavac

SUNCE HOTELI d.d.

Ugostiteljski objekt

Bluesun hotels & resorts
Trpinjska 9, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Bol,Otok Brač

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme

Naknada

ovisno o znanjima i kompetencijama

Područje rada

kuhar

Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

kuhar

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Bluesun Hotels & Resorts zapošljavaju kuhare (m/ž)

Uhvatite priliku za rast i razvoj u turizmu!

Početak rada: ODMAH!

Nudimo Vam:

- osiguran smještaj i prehrana

- stimulativnaa primanja - visina plaće ovisi o znanjima i kompetencijama kandidata

- timski rad, dinamično i stabilno radno okruženje

- kontinuirane edukacije, usavršavanje i razvoj u jednom od najvećih hotelskih lanaca u Hrvatskoj!

Uvjeti:

- SSS/KV kuhar

- minimum 2 godine iskustva rada na istim poslovima

- odgovornost, sistematičnost i sklonost timskom radu

Odgovornosti:

- priprema jela prema dogovorenim standardima rada

- pridržavanje svih propisa za skladištenje namirnica i održavanje higijenskih standarda

- kontrola kvalitete i kvantitete namirnica