Valamar riviera d.d. zapošljava Kuhar - više izvršitelja (m/ž)

Valamar riviera d.d. posao Kuhar - više izvršitelja (m/ž)

Valamar je najveća turistička kompanija u Hrvatskoj s 36 hotela i ljetovališta te 15 kamping ljetovališta smještenih od Istre i Kvarnera do Dubrovnika.

Nudi najbolje uvjete u Hrvatskoj za sezonski rad u turizmu i priliku za razvoj karijere u najatraktivnijem gospodarskom sektoru.

Valamar sezonskim zaposlenicima nudi plaću koja je čak 31,5% posto viša od prosječne plaće u turizmu te osigurava odlične uvjete smještaja i tople obroke te brojne pogodnosti.

Datum početka natječaja

30.12.2019.

Datum kraja natječaja

03.02.2020.

Poslodavac

Valamar riviera d.d.

Stancija Kaligari 1, Poreč, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Poreč, Rabac, otok Krk, Dubrovnik, Imperial riviera d.d. (Otok Rab), Imperial riviera d.d. (Makarska)

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme, Sezonski

Naknada

prema dogovoru

Područje rada

kuhar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

kuhar

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Valamar rivijera otvara nova radna mjesta  u 2020.

Nudimo Vam:

    - zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme s probnim radom u trajanju od jednog mjeseca
    - nakon uspješne sezone mogućnost ulaska u mjeru stalni sezonac i program Valamar +3
    - smještaj i topli obroci na teret poslodavca
     - rad u dinamičnom i poticajnom okruženju
    - edukacije i specijalistička obuka iz područja kulinarstva

Uvjeti :

    -  SSS/KV kuhar
    - radno iskustvo od minimalno jedne godine u struci
    - komunikativnost, ljubaznost

Područja odgovornosti:

    - pripremanje potrebne količine namirnica za kuhanje
    - odgovornost za ispravnost namirnica i kvalitetu izdanih jela
    - pripremanje jela, predjela i deserta po normativima
    - održavanje higijene i čistoće radnog prostora i površina
    - pravilno i savjesno korištenje kuhinjskog inventara, opreme i uređaja
    - primjenjivanje mjera i sredstava zaštite na radu

ČEKA TE DOBAR POSAO U VALAMARU!

Dodatno

Prijavi se na KUHAR m/ž, više izvršitelja

VODITELJ OBRADE OSOBNIH PODATAKA: Valamar Riviera d.d., Republika Hrvatska, Poreč, Stancija Kaligari 1.
SVRHA - provođenje postupka zapošljavanja
PRAVNA OSNOVA: privola koju dajete javljanjem na natječaj za posao
VAŠA PRAVA – Svakodobno možete odustati od prijave za zapošljavanje u Valamaru i to povlačenjem iste čime ujedno povlačite i privolu za obradu Vaših osobnih podataka. Povlačenje privole ne utječe na zakonitost obrade koja se temeljila na privoli prije nego što je ona povučena. Imate i ostala prava propisana Politikom privatnosti i Uredbom o zaštiti osobnih podataka EU 2016/679.
KONTAKT ZA INFORMACIJE I POSTAVLJANJE ZAHTJEVA ZA IZVRŠENJE VAŠIH PRAVA: [email protected]
POLITIKA O ZAŠTITI OSOBNIH PODATAKA: Politika privatnosti

KONTAKT VODITELJA OBRADE ZA PRIGOVORE VEZANI UZ ZAŠTITU PODATAKA: [email protected] Imate i pravo podnošenja prigovora nadzornom tijelu.