DAM Gastronomie GmbH  zapošljava Pizza majstor (m/ž)

Pizzeria Eiscafé Riviera posao Pizza majstor (m/ž)

Pizzeria Eiscafé Riviera osmjestila se u njemačkom gradiću Wiengarten Badenu . Staro mjesto sa novom ponudom talijanskih specijaliteta. U ponudi su pizze, tjestenine i ukusne salate.

Na našoj prostranoj terasi također možete uživati u ispijanju kave uz besplatan wi-fii, a za vašeg limenog ljubimca osiguran je besplatni parking.

Datum početka natječaja

25.05.2021.

Datum kraja natječaja

26.06.2021.

Poslodavac

DAM Gastronomie GmbH

Ugostiteljski objekt

Pizzeria Eiscafé Riviera
Apothekenstraße 3, Weingarten, Germany
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Weingarten Baden

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme

plaća prema dogovoru ovisno o znanju, vještini i kompetencijama

Područje rada

pizza-majstor

Srednja škola

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Tražimo pizza majstora (m/ž)

Zaposli se u Njemačkoj!

Nudimo Vam:

- posao na neodređeno

- odlična primanja

- smjestaj, hrana i dva dana slobodno u tjednu

Uvjeti:

- radno iskustvo 1-3 godine

- komunikativnost, ljubaznost

- spremnost na timski rad

- odgovornost i pouzdanost