Ugostiteljski obrt Krivi zapošljava Pomoćni konobar (m/ž)

Bistro Poli Krivog posao Pomoćni konobar (m/ž)

Želimo vam ljubaznu dobrodošlicu u naš restoran Bistro Poli Krivog. Doživite večer kod nas uz tradicionalnu kuhinju i sve njezine specijalitete. Uživajte u ukusnim jelima i autentičnom ambijentu u našem lokalu. Uživajte u blagim večerima na našoj prelijepoj, idiličnoj trerasi.

Poznati smo po našim vrhunskim delikatesama i po našoj ukusnoj brzoj hrani. Uživajte u piću uz omiljene sireve ili uz jela sa šašlikom. I za one koji vole slatko imamo nešto u ponudi, s ljubavlju pripremljeni kolačići ili naši božanstveni deserti. Više vas ništa ne sprječava da k nama dođete na slasnu večeru.

Datum početka natječaja

17.06.2019.

Datum kraja natječaja

17.07.2019.

Poslodavac

Ugostiteljski obrt Krivi

Ugostiteljski objekt

Bistro Poli Krivog
Selo 115, Premantura, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Premantura, Pula

Vrste zaposlenja

Sezonski

Naknada

plaća po dogovoru

Područje rada

pomoćni konobar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

bez iskustva

Znanja i kompetencije

konobar u restoranu

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Bistro Poli Krivog zapošljava pomoćnog konobara (m/ž) - više izvršitelja

Pridruži se našem veselom timu!

Nudimo vam:

- smještaj i obrok osigurani

- plaća po dogovoru

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti:

- pouzdanost i odgovornost

- sposobnost rada u timu

- radno iskustvo nije potrebno, ali je poželjno

- obavezno znanje engleskog jezika, znanje drugog jezika je poželjno, ali nije uvjet

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Pomoćni kuhar (m/ž) - više izvršitelja