Ugostiteljski obrt Sunrise zapošljava Pomoćni konobar (m/ž)

Irish Pub Art posao :: Pomoćni konobar (m/ž)

Na početku ulice Carera u Rovinju smjestio se Art Public bar, pravo mjesto za uživanje u koktelima, toplim napitcima, alkoholnim i bezalkoholnim pićima. Bar nudi i dvije vrste crnog točenog piva Guiness i Doublin red, pravi izbor za ljubitelje piva.

Irish Pub Art organizira i koncerte lokalnih glazbenika pa večer možete provesti uz live muziku.

Za uvijek pun bar i za ugodnu atmosferu pobrinut će se naše ljubazno osoblje, a na vama je da se opustite i uživate u bogatoj ponudi pića.

Veselimo se vašem dolasku!

Irish Pub Art traži :: Pomoćni konobar (m/ž)

Datum početka natječaja

23.07.2019.

Datum kraja natječaja

23.08.2019.

Poslodavac

Ugostiteljski obrt Sunrise

Ugostiteljski objekt

Irish Pub Art
Carera 88 a, Rovinj, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Rovinj, Istra

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme, Sezonski

Naknada

plaća prema dogovoru

Područje rada

pomoćni konobar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Irish Pub Art zapošljava pomoćnog konobara (m/ž)

Pridruži se našem veselom timu u Rovinju!

Nudimo:

- plaća prema dogovoru

- rad na određeno uz mogućnost stalnog zaposlenja

- osiguran 1 obrok

- ugodna i prijateljska atmosfera

Uvjeti:

- radno iskustvo poželjno

- znanje engleskog jezika

- odgovornost, pouzdanost i urednost

- sposobnost rada u timu