Ukras-obrt za soboslikarske radove i ugostiteljstvo zapošljava Pomoćni kuhar/ica

Konoba Orka posao Pomoćni kuhar/ica

Skrivena u borovoj šumi u prekrasnim Petrčanama blizu Zadra smjestila se i Konoba Orka. Odmah uz obalu i kristalno čisto more u ugodnom ambijentu Konobe Orka provedite nezaboravne trenutke uz pogled na more te uživajte u jelu i piću.

Naš tim potrudit će se da budete zadovoljni i poželite opet doći. Svježa riba i morske delicije, tjestenine, rižota, jela sa žara te razne pizze, uz vrhunsku pripremu i sjajan izbor vina najbolja su pozivnica da svratite do nas.

Datum početka natječaja

12.06.2017.

Datum kraja natječaja

18.06.2017.

Poslodavac

Ukras-obrt za soboslikarske radove i ugostiteljstvo

Ugostiteljski objekt

Konoba Orka
Pinija bb, Petrcane, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Petrčane

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme

Naknada

od 7000 do 10000

Područje rada

pomoćni kuhar

Srednja škola

bez iskustva, 1-3 godine, 3-5 godina, 5-10 godina, više od 10 godina

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Tražimo zaposlenike za sezonski rad u Restoranu Konoba Orka Petrčane za sljedeće poslove:

• Pomoćni kuhar/ica
• Kuhar/ica

Jako dobri uvjeti te osiguran smještaj i hrana.

Obveze:

-    rad u kuhinji i ostali kuhinjski poslovi

-    predanost timskom radu

-    mogućnost za usavršavanjem

-    ugodna radna atmosfera

-    plaća od 7.000 do 10.000 kuna