UO Sanja zapošljava Pomoćni kuhar (m/ž)

Sobe Atlantis posao Pomoćni kuhar (m/ž)

U samome zagrljaju pješčane plaže Veli Žal u Zubovićima, pored Grada Novalje, iznajmljujemo sobe prvi red na plaži. Sve sobe imaju prekrasan pogled , mini bar, tv te klimu. U cijeni je uključen doručak u obliku švedskog stola. Svaki dan nudimo dnevne menije po povoljnim cijenama.

Ponuda dnevnih menija je raznovrsna, od jadranske ribe, mesa s roštilja te svježeg lokalnog povrća I sl. Isto tako Atlantis nudi ala carte ponudu, za svakoga po nešto, od raznih ribljih specijaliteta, rižota, tjestenina, deserta, voćnih kupova I sl.

Naš caffe bar Vam nudi raznovrsne koktele, tople napitke te raznovrsnu ponudu hladnih napitaka. Parking je besplatan za sve naše goste. WIFI je besplatan I pokriva sve sobe. Atlantis je Vaš drugi dom I trudimo se da Vam omogućimo nezaboravno iskustvo.

Datum početka natječaja

24.05.2021.

Datum kraja natječaja

25.06.2021.

Poslodavac

UO Sanja

Ugostiteljski objekt

Sobe Atlantis
Put žala 26, Zubovići, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Otok Pag, Zubovići

plaća prema dogovoru ovisno o znanju, vještini i kompetencijama

Područje rada

pomoćni kuhar

Srednja škola

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Atlantis zapošljava pomoćnog kuhara (m/ž)

Zaposli se u Zubovićima na Pagu!

Nudimo Vam:

- plaća prema dogovoru

- smještaj i hrana osigurani

- rad u ugodnoj obiteljskoj atmosferi

Uvjeti:

- minimalno jednu godinu radnog iskustva

- pozvananje priprema toplo hladnih salata i priloga

- spremnost na učenje i timski rad

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Konobar (m/ž) - 2 djelatnika

Spremač (m/ž)