Hotel Amfiteatar d.o.o. zapošljava Pomoćni kuhar (m/ž)

Restoran Amfiteatar posao Pomoćni kuhar (m/ž)

Hotel Amfiteatar nalazi se na kratkoj pješačkoj udaljenosti od Arene u Puli i pulske marine. Objekt nudi moderno uređene i klimatizirane sobe s TV-om ravnog ekrana te besplatni pristup internetu.

Sve prostrane sobe uređene su u svijetlim tonovima limete i bež tonovima. Sve jedinice uključuju minibar te veliku, moderno opremljenu kupaonicu s kišnim tušem.

U restoranu se poslužuju jela mediteranske kuhinje. Svakog jutra poslužuje se buffet doručak. U elegantnom restoranu hotela Amfiteatar gosti mogu uživati u izboru tipičnih jela istarske kuhinje te međunarodnim vinima i jelima međunarodne kuhinje. Za toplijeg vremena jela se poslužuju na terasi.

Veselimo se vašem dolasku!

Datum početka natječaja

13.09.2019.

Datum kraja natječaja

21.10.2019.

Poslodavac

Hotel Amfiteatar d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Restoran Amfiteatar
Amfiteatarska 6, Pula, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Pula, Istra

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme

Naknada

4.250,00

Područje rada

pomoćni kuhar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Hotel i restoran Amfiteatar u Puli zapošljava pomoćnog kuhara (m/ž)

Pridruži se našem veselom timu!

Nudimo:

- predviđena netto plaća: 4.250,00 kn

- ugovor na određeno

- osiguran obrok

- rad u ugodnoj i prijateljskoj atmosferi

Uvjeti:

- radno iskustvo nije važno

- odgovornost, pouzdanost i urednost

- sposobnost rada u timu