Max, obrt za ugostiteljstvo i trgovinu zapošljava Pomoćni kuhar (m/ž)

Byblos posao Pomoćni kuhar (m/ž)

Restoran ´Byblos´ pravi je izbor za sve one željne novih okusa Mediterana.

Nudimo tradicionalna libanonska jela, vrhunski pripremljena od svježih namirnica, a sve to zasladite ukusnim tradicionalnim sokovima ili desertima.

Datum početka natječaja

15.05.2021.

Datum kraja natječaja

15.06.2021.

Poslodavac

Max, obrt za ugostiteljstvo i trgovinu

Ugostiteljski objekt

Byblos
Ulica Nikole Tesle 4, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Zagreb

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme

plaća od 4500,00 do 6000,00 ovisno o znanju, vještini i kompetencijama

Područje rada

pomoćni kuhar

Srednja škola

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Libanonski restoran zapošljava pomoćnog kuhara (m/ž)
Pridruži se našem timu u centru Zagreba!

Nudimo Vam:

- plaća od 4500,00 do 6000,00 ovisno o znanju i kompetencijama

- rad u smjenama

- slobodan dan u tjednu

- rad u motivacijskoj sredini

Uvjeti:

- radno iskustvo min. dvije godine

- osnovno znanje engleskog jezika

- odgovornost i pouzdanost

- spremnost na timski rad