MAK PIZZA & FOOD j.d.o.o. zapošljava Pomoćni kuhar (m/ž)

Papavero Pizza & Food Lab posao Pomoćni kuhar (m/ž)

Da se hrvatska i talijanska kuhinja odlično spajaju, vrhunski su pokazali Ana i Pasquale, koji svoje goste uveseljavaju već 3 godine. Za svoj menu kažu: "Naš G. Menu nije folirant, on je – sezonski & jednostavan – sastavljen samo od svježine onoga što stvarno volimo jesti."

Ana

Slavonka rođena u Vinkovcima koja se kao dvanaestogodišnjakinja s obitelji seli u Italiju. Uz redovan studij radi kao kuharica i konobarica od svoje šesnaeste godine. Nakon ishođene diplome iz ekonomije u Veneciji, njenim životnim putevima ipak dominira strast za spremanjem ukusne hrane te se posvećuje profesionalnom kuhanju punom parom.

Anu ćete prepoznati po neoborivom osmijehu i pozitivi koju servira na vaš stol sa svakim njenim jelom, koji ubrzo ispunjavaju dobrom atmosferom cijeli Papavero. Ana jednostavno uživa u smišljanju novih jela i iznenađivanju gostiju neočekivanim okusima, nije niti čudno da ju svi gosti nakon kušanja njenih jela nehotično počnu oslovljavati njezinim vlastitim imenom.

Pasquale

L'Italiano rođen je u Castellammare Di Stabia u blizini Napulja. Od sedamnaeste godine radi kao pizza majstor i kuhar. Usavršava svoju urođenu strast za pizzom u poznatim napuljskim i tradicionalnim pizzerijama na sjeveru Italije. Godinu prije otvaranja Papavera Pizza & Food lab u Zagrebu, radi s Anom kao pizza chef na otvaranju uspješnog Irskog „total organic“ restorana u blizini Dublina. Nakon iskustva u tradicionalnim talijanskim pizzerijama Pasquale se zadnjih godina sve više približava onome što je u Italiji već prava revolucija: Gourmet pizza. Polaže jednu od najinovativnijih i najpriznatijih obuka u svijetu za pizza majstore pri institutu “Universita' della Pizza” specijaliziravši se u tehnici rada s prirodnim kvascem, koristeći isključivo brašno dobiveno mljevenjem cijelog zrna pšenice kamenim mlinom, bez korištenja aditiva te stvara Papavero pizze birajući samo najkvalitetnije proizvode hrvatskog & talijanskog tržišta.

S veseljem vas očekujemo!

Datum početka natječaja

31.10.2019.

Datum kraja natječaja

01.12.2019.

Poslodavac

MAK PIZZA & FOOD j.d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Papavero Pizza & Food Lab
Mlinovi 85a, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Zagreb

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme

Naknada

plaća prema dogovoru

Područje rada

pomoćni kuhar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Papavero Pizza & Food Lab zapošljava pomoćnog kuhara (m/ž)

Pridruži se našem veselom timu!

Nudimo:

- redovna plaća (visina plaće ovisi o znanjima i kompetencijama kandidata)

- plaćen prekovremeni rad

- napojnice

- osiguran topli obrok i hladno i toplo piće

- ugodna i prijateljska radna atmosfera

Uvjeti:

- radno iskustvo: 1-3 godine

- fleksibilnost prema talijanskoj kuhinji

- zainteresiranost za nova učenja

- odgovornost prema radu

- timski rad

Dodatno

Tražimo i zapošljavamo:

Konobar (m/ž)