Obrt za ugostiteljstvo Žal Caska zapošljava Pomoćni pizza majstor (m/ž)

Restoran Žal Caska posao Pomoćni pizza majstor (m/ž)

Na samoj obali smjestio se a la carte restoran Žal Caska. Svojom bogatom ponudom oduševljavamo posjetitelje, koji se uvijek rado vraćaju u naš restoran.

Iz naše kuhinje mogu se osjetiti zamamni mirisi plodova mora, mediteranskih, europskih i hrvatskih jela, a da bi jela što prije stigla na vaš stol pobrinut će se naše ljubazno osoblje.

Veselimo se vašem dolasku!

Datum početka natječaja

12.07.2019.

Datum kraja natječaja

12.08.2019.

Poslodavac

Obrt za ugostiteljstvo Žal Caska

Ugostiteljski objekt

Restoran Žal Caska
Caska 16, Novalja, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Novalja, Pag

Vrste zaposlenja

Sezonski

Naknada

prema dogovoru

Područje rada

pizza-majstor

Srednja škola

Godine radnog iskustva

bez iskustva, 1-3 godine

Znanja i kompetencije

pizza-majstor, pomoćni radnik u baru/kuhinji

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Restoran Žal Caska traži pomoćnog pizza majstora (m/ž)

Pridružite se našem timu !

Zapošljavamo pomoćnog pizza majstora (m/ž) za poslove ćišćenja i pripreme namirnica.

Nudimo vam:

- osigurani smještaj i obrok

- plaća po dogovoru

- rad u ugodnoj atmosferi