Ugostiteljski obrt Konoba 85 zapošljava Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

Konoba 85 posao :: Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

U centru grada Novalje na Otoku Pagu, smještena je villa Palčić, manji obiteljski hotel s tri zvjezdice modernog dizajna, koja uključuje klimatizaciju, telefon i mini bar. U sklopu vile nalazi se restoran "Konoba 85" , nazvan tako jer je otvoren 1985. godine.

Konoba sa dugogodišnjom tradicijom posluživanja ribljih i mesnih specijaliteta te djelom talijanske kuhinje, oduševljava svoje posjetitelje, koji nam se uvijek rado vraćaju.

Posjetite nas i uvjerite se sami!

Konoba 85 traži :: Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

Datum početka natječaja

18.07.2019.

Datum kraja natječaja

18.08.2019.

Poslodavac

Ugostiteljski obrt Konoba 85

Ugostiteljski objekt

Konoba 85
Ulica Josipa Kunkere 4, Novalja, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Novalja, Pag

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Sezonski

Naknada

plaća prema dogovoru

Područje rada

pomoćni radnik u kuhinji

NKV/PKV/KV

Godine radnog iskustva

bez iskustva

Znanja i kompetencije

pomoćni radnik u baru/kuhinji

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Konoba 85 zapošljava pomoćnog radnika u kuhinji (m/ž)

Pridruži se našem timu u Novalji!

Opis posla:

- pranje suđa i ostali pomoćni poslovi u kuhinji

Nudimo:

- osigurani smještaj i obrok

- plaća prema dogovoru

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti:

- radno iskustvo nije važno

- pouzdanost i urednost

- spremnost na rad u timu