Naomi, obrt za prijevoz putnika zapošljava Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

Bites Steak & Bar posao Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

Bites steak & grill smjestio se na prekasnoj šetnici u centru Novalje. U svojoj ponudi imaju ukusne pašte i steakove, a u pripremi svih jela slijede samo najviše standarde poslovanja.

Iskusni djelatnici koriste isključivo svježe i kvalitetne proizvode kojima osiguravaju istinsko gastronomsko iskustvo pri svakom zalogaju.

Veliki broj stalnih gostiju koji zajedno s nama uživaju od 2015. godine, najbolji su pokazatelj kvalitete jela koja poslužujemo. Riblji specijaliteti i jela sa roštilja razlozi su zbog kojih nam se najradije vraćaju.

Datum početka natječaja

21.05.2021.

Datum kraja natječaja

22.06.2021.

Poslodavac

Naomi, obrt za prijevoz putnika

Ugostiteljski objekt

Bites Steak & Bar
Domagojeva obala 3, Novalja, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Otok Pag, Novalja

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme

plaća prema dogovoru ovisno o znanju, vještini i kompetencijama

Područje rada

konobar

Srednja škola

Znanja i kompetencije

pomoćni radnik u baru/kuhinji

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Bites Grill & Bar zapošljavaju pomoćnog radnika u kuhinji (m/ž)

Prijavi se i postani dio tima u centru Novalje!

Nudimo Vam:

- plaća prema dogovoru

- smještaj i hrana osigurani

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti:

- iskustvo je poželjno, ali nije uvjet

- sklonost timskom radu

- želja za radom

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Kuhar (m/ž)

Konobar (m/ž)