Bio-Zrno d.o.o. zapošljava Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

Zrno bio bistro posao Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

Zrno bio bistro je prvi i jedini certificirani 100% organski veganski restoran u Hrvatskoj. Svaki dan, u Zrno bio bistro dolazi svježe povrće, kruh, seitan, tofu i ostale namirnice sa Zrno eko imanja od kojih se spravljaju jedinstvena veganska jela.

Utoliko, Zrno bio bistro ima vlastiti vrt od 20 hektara na manje od sat vremena udaljenosti što se osjeti u svježini i okusu svakog zalogaja..

U svojoj ponudi nudimo ukusne sezonske dnevne juhe, raznolika jela, bogate plate i jedinstvene deserte - sve 100% organsko, lokalno i vegansko, obogaćeno jedinstvenim recepturama i namirnicama s našeg imanja poput vlastitog majstorskog Kayu kruha od kiselog tijesta, ručno rađenog tofua od soje s vlastitih polja i tradicionalno fermentiranih prerađevina poput kiselog daikona i čičoke.

U ponudi su i brojna osvježavajuća i okrepljujuća organska pića poput Pukka i Yogi čajeva, Voelkel Bio Soda, Ekozoninih sokova, Brunehaut bezglutenskih piva te vlastitih receptura Zrno smoothieja i shakeova.

Vidimo se :)

Datum početka natječaja

24.07.2019.

Datum kraja natječaja

31.07.2019.

Poslodavac

Bio-Zrno d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Zrno bio bistro
Medulićeva 20, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Zagreb

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme

Naknada

prema dogovoru

Područje rada

pomoćni radnik u kuhinji

Srednja škola

Znanja i kompetencije

pomoćni radnik u baru/kuhinji, sanitarna knjižica

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Zrno bio bistro zapošljava pomoćnog radnika u kuhinji (m/ž)!

Prijavi se i postani dio našeg tima!

Zapošljavamo pomoćnog radnika u kuhinji (m/ž) za poslove pranja suđa, čišćenje, te pripremu povrća!

Nudimo Vam:

- plaća prema dogovoru (plaćeni prekovremeni sati)

- rad u smjeni od 40 sati tjedno

- slobodan dan (nedjelja)

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti:

- urednost, marljivost i odgovornost

- spremnost na timski rad

- radno iskustvo je poželjno, no nije uvjet