Ugostiteljski obrt Jugo zapošljava Pomoćno osoblje (m/ž) za posluživanje doručka i pranje rublja

Villa Jugo posao Pomoćno osoblje (m/ž) za posluživanje doručka i pranje rublja

Pansion Komfor Villa Jugo smješten je u dijelu Novalje na uzvisini iznad grada. Udaljen je 5 minuta hoda od centra Novalje. Sjeverna strana pansiona ima pogled na Velebit, južna i zapadna strana na Novaljsku uvalu i more. Pansion raspolaže s 12 dvokrevetnih soba i 2 x suite raspoređenih na dvije etaže. Sve sobe su dvokrevetne, opremljene klima uređajem, televizijom i mini barom. Svaka soba posjeduje svoju kupaonicu. Svaki suite ima mogućnost smještaja do 4 osobe, pogodno za obitelj.

Pansion ima u prizemlju salu za doručak, kao i veliku vanjsku terasu.
Objekat raspolaže svojim parkiralištem i prilagođen je cijelogodišnjem poslovanju.

Kvalitetu smještaja i usluge garantira obitelj s 30-godišnjim iskustvom rada u turizmu.

Datum početka natječaja

21.06.2019.

Datum kraja natječaja

21.07.2019.

Poslodavac

Ugostiteljski obrt Jugo

Ugostiteljski objekt

Villa Jugo
Zadarska 54, Novalja, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Novalja, Otok Pag

Vrste zaposlenja

Sezonski

Naknada

prema dogovoru

Područje rada

pomoćni radnik u kuhinji

Srednja škola

Godine radnog iskustva

bez iskustva, 1-3 godine

Znanja i kompetencije

pomoćni radnik u baru/kuhinji

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Villa Jugo zapošljava pomoćno osoblje (m/ž)!

Postani dio našeg tima!

Opis posla: rad na pripremi doručka, postavljanje švedskog stola, pranje rublja (bez peglanja)

Početak rada : odmah

Nudimo Vam :

- rad u jutarnjoj smjeni (06 - 13 h)

- osiguran smještaj i dva obroka (doručak i ručak)

- plaća prema dogovoru

Uvjeti :

- poželjno je znanje engleskog jezika, ali nije uvjet

- poželjno iskustvo

- ljubaznost i dobra volja

- marljivost i urednost