Pržionica kave, ugostiteljstvo i trgovina "SANTOS" zapošljava Radnik u restoranu brze hrane (m/ž)

Tortilla Wrap 'n' Go posao Radnik u restoranu brze hrane (m/ž)

Na samoj plaži Zrće, u Novalji, na Pagu, smjestio se lokal brze prehrane Tortilla Wrap 'n' Go. Nudimo vam ukusnu hranu bez dugog čekanja – savršeno rješenje ako ste u žurbi.

Tim Tortilla Wrap 'n' Go nudi jela za svaku priliku. Naša zalogajnica predviđena je za pauze za ručak i kao okupljalište tijekom vikenda na top lokaciji s dobrom ponudom jela i pića. Birajte između mnogobrojnih jela meksičke i južnoameričke kuhinje i dopustite da vas oduševimo.

Naša ukusna brza hrana i ponuda salata posebno su prepoznatljivi po svježini i okusu. Za pravo oduševljenje brine se naše voće između obroka.

Veselimo se vašem dolasku!

Datum početka natječaja

07.06.2019.

Datum kraja natječaja

07.07.2019.

Poslodavac

Pržionica kave, ugostiteljstvo i trgovina "SANTOS"

Ugostiteljski objekt

Tortilla Wrap 'n' Go
plaža Zrće, Novalja, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Novalja, Pag

Vrste zaposlenja

Sezonski

Naknada

plaća po dogovoru

Područje rada

pomoćni radnik u kuhinji

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

bez iskustva

Znanja i kompetencije

pomoćni radnik u baru/kuhinji, sanitarna knjižica

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Tortilla Wrap 'n' Go traži radnika u restoranu brze hrane (m/ž)

Pridruži se našem veselom timu!

Nudimo:

- plaća po dogovoru

- rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi

Uvjeti:

- radno iskustvo na sličnim poslovima je prednost, ali nije uvjet

- odgovornost, pouzdanost i urednost

- poželjno znanje jednog stranog jezika, ali nije uvjet