Terra Park d.o.o. zapošljava Recepcioner (m/ž)

Terra Park Phalaris posao Recepcioner (m/ž)

Kamp Terra Park Phalaris smješten je nedaleko od grada Novalje, na jugozapadnoj obali otoka Paga, jednog od najsunčanijih hrvatskih otoka, s najstarijim maslinama i najboljim ovčjim sirom na svijetu. Moderno uređen i opremljen sa svom potrebnom infrastrukturom pruža sigurnost i usluge visoke kvalitete.

Ovdje ćete steći jedinstveno iskustvo boravka na obali Jadrana u okruženju mediteranskog bilja i netaknute prirode, uz uživanje u sadržajima koje predstavljaju standard svakog suvremenog kampa.

Smješten uz plaže na kristalno čistom Jadranskom moru, okružen specifičnom vegetacijom otoka Paga, uz ovu jedinstvenu lokaciju u ponudi kampa za smještaj nalaze se prostrane, uređene i potpuno opremljene kamp parcele, glamping šatori te najmodernije, bogato opremljene mobilne kućice s pripadajućim natkrivenim terasama.

Datum početka natječaja

25.03.2021.

Datum kraja natječaja

28.04.2021.

Poslodavac

Terra Park d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Terra Park Phalaris
Škuncini stani 100, Novalja, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Otok Pag

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Sezonski

Naknada

ovisno o znanjima i kompetencijama

Područje rada

recepcioner

Srednja škola

recepcioner, Internet i e-mail, kasa i stanje robe, obrada teksta (Word), proračunske tablice (Excel)

Jezici

engleski, njemački, talijanski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Terra park kamp zapošljava recepicionera (m/ž)

Prijavi se i postani dio vrhunskog tima!

Nudimo Vam :

- ugovor na određeno,sezonski uz mogučnost korištenja slobodnih dana

- plaća po dogovoru

- radno vrijeme u smjenama

- osigurani smještaj i topli obrok

Uvjeti:

- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

- poželjno znanje njemačkog i/ili engleskog jezika

- odgovornost, pouzdanost i urednost

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Spremač (m/ž)