Zajednički obrt - Pekara Concettino zapošljava Slastičar (m/ž)

Pekare Concettino posao :: Slastičar (m/ž)

Sjedište i proizvodnja pekare i slastičarne „Concettino” nalazi se u Poreču, na zapadnoj obali Istre.

Poslujemo od 1991. godine, a naše djelovanje rezultat je obiteljske tradicije koju su zajedničkim snagama razvili brat i sestra.

Od samog početka, obrt se širio u skladu s potrebama potrošača, uz nadogradnju modernom tehnologijom i podršku kvalificiranih djelatnika. Danas je izrastao u suvremeno organiziran proizvodno-prerađivački sustav koji udovoljava svim zahtjevima i potrebama tržišta. Visoku razinu kvalitete jamči poseban laboratorijski nadzor cjelokupnog tehnološkog procesa.

Izuzetan trud pridajemo izboru sirovina, inovaciji tehnoloških postupaka pri izradi proizvoda, ali i besprijekornom održavanju sredstava za rad koja prolaze zahtjevne kriterije zdravstvene ispravnosti pri proizvodnji te naposljetku redovito ulažemo u modernizaciju transportnih sredstava.

Zahvaljujući konstantnoj želji za usavršavanjem, redoviti smo sudionici sajmova i seminara diljem Hrvatske, Italije, Austrije, Francuske, pa čak i daleke Kine.

Pekare Concettino traži :: Slastičar (m/ž)

Datum početka natječaja

31.05.2019.

Datum kraja natječaja

02.07.2019.

Poslodavac

Zajednički obrt - Pekara Concettino

Ugostiteljski objekt

Pekare Concettino
Glagoljaška 12, Poreč, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Poreč

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme

Naknada

odlična primanja

Područje rada

slastičar

Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

slastičar

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Pekara Concettino traži slastičare (m/ž)

Pridruži se našem slatkom i finom timu!

Nudimo vam:

- plaća ovisno o znanju i kompetencijama kandidata (dogovara se osobno na razgovoru)

- obrok (i smještaj po potrebi) osigurani

- posao na određeno vrijeme uz mogućnost produženja na neodređeno vrijeme

Uvjeti:

- iskustvo minimalno 6 mjeseci i stručna sprema obavezni

- odgovornost u radu, samostalnost, pouzdanost, predanost i točnost u poslu

- visoka razina motivacije za posao

- spremnost na timski rad

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Djelatnik za rad u pekarskom kiosku (m/ž)