Apex factor j.d.o.o zapošljava Sobar/ice (m/ž)

Horizont apartmani posao Sobar/ice (m/ž)

 Apartmani Horizont nalaze se uz plažu u Ražnju, tradicionalnom ribarskom naselju, na svega 30 km od Šibenika. Ovaj se objekt nalazi na 1 minutu hoda od plaže smješten na samoj obali čistog i azurno plavog mora te svojim gostima pruža nezaboravan ugođaj Mediterana.

Na udaljenosti od samo 30 metara od plaže, nudimo 16 potpuno opremljenih i elegantno namještenih apartmana. Lako su dostupni automobilom, a za nase goste je hotelski parking besplatan za koristenje. Kako bismo Vam osigurali ugodne trenutke zabave i opuštanja u hotelskoj ponudi također imamo unutrašnji bazen i saunu čije je koristenje u razdoblju pred i posezone za goste hotela besplatno. .Svi su apartmani klimatizirani te sadrže TV s kabelskim programima, kuhinju ili čajnu kuhinju i blagovaonicu. Sve jedinice imaju i vlastitu kupaonicu s tušem i sušilom za kosu.

Svakodnevno nudimo širok izbor ukusnih mediteranskih jela pripremljenih na tradicionalni način od uvijek svježih namirnica po vrlo povoljnim cijenama. U restoran je moguće smjestiti 150 gostiju, a u njemu se poslužuju domaći i međunarodni specijaliteti u izvornom ozračju.

Marina Frapa u Rogoznici udaljena je 11 km, a do UNESCO-m zaštićene Dioklecijanove palače u Splitu ima 54 km od objekta. Zračna luka Split smještena je 32 km od objekta.

Datum početka natječaja

30.03.2022.

Datum kraja natječaja

02.05.2022.

Poslodavac

Apex factor j.d.o.o

Ugostiteljski objekt

Horizont apartmani
Uvala Mezzaroca 12, Rogoznica, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Rogoznica

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Sezonski

plaća prema dogovoru ovisno o znanju, vještini i kompetencijama

Područje rada

sobar/sobarica

Srednja škola

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Apartmani Horizont zapošljavaju sobar/ice (m/ž)

Zaposli se u Rogoznici!
Početak rada: 01.05.2022.

Nudimo Vam:

- poticajna plaća - prema dogovoru

- smještaj i hrana osigurani

- rad u ugodnoj atmosferi

Opis posla:

- održavanje soba, unutarnjih i vanjskih prostora hotela čistim i urednim

Uvjeti :

- radno iskustvo poželjno

- spremnost na timski rad

- pouzdanost i odgovornost

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Kuhar (m/ž)