Villa Vulin d.o.o. zapošljava Sommelier (m/ž)

Villa Vulin posao :: Sommelier (m/ž)

Villa Vulin prvi je hrvatski boutique-hotel s pet zvjezdica te jedan od rijetkih hotela ovako visoke kategorizacije. Ponosimo se činjenicom da je naša reputacija mnogo više od ocjene.

Naše usluge čine razliku od smještaja u hotelu i luksuznog smještaja na atraktivnoj destinaciji. Restoran Ville Vulin prednjači svojom reputacijom diljem regije. Kod nas su uvijek kuhali svjetski poznati majstori kuhinje i delicija Mediterana.

Vinoteka i vinski podrum nesvakidašnja su turistička ponuda; riznica s više od petstotinjak boca iz svih regija svijeta. Pojedini primjerci datiraju desetljećima u prošlost.

Villa Vulin je više od smještaja, vrhunsko iskustvo!

Izgradnja vile završena je na prijelazu u novo tisućljeće, 2000. godine. Od tada do danas je prestižni restoran i vinoteka. Portfolije hrane, slastica i odabranog pića, u kombinaciji s ugodnom atmosferom i uslugom, oduvijek je privlačio raznolike i uvijek nam važne goste. Među njima ste možda baš vi, a posjećivali su nas i predsjednici, glumci te ljudi koji su nas zadužili svojim životnim djelima.

Villa Vulin traži :: Sommelier (m/ž)

Datum početka natječaja

18.07.2019.

Datum kraja natječaja

18.08.2019.

Poslodavac

Villa Vulin d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Villa Vulin
Tommaseova 10, Pula, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Pula, Istra

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Sezonski

Naknada

plaća prema dogovoru

Područje rada

sommelier

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

3-5 godina

Znanja i kompetencije

sommelier, automobil, Internet i e-mail, kasa i stanje robe

Jezici

engleski, njemački

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Villa Vulin zapošljava sommeliera (m/ž)

Pridruži se našem veselom timu u Puli!

Opis posla:

- serviranje i kušanje vina

- čuvanje i priprema

Nudimo:

- plaća prema dogovoru

- naknada za prijevoz: u cijelosti

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti:

- znanje stranih jezika (engleski i njemački)

- radno iskustvo: 3 godine

- poznavanje rada na računalu (osnove korištenja u Windows okruženju)

- vozačka dozvola B kategorije

- odgovornost, pouzdanost i urednost

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Konobar (m/ž)

Kuhar (m/ž)

Recepcioner (m/ž)