Centar za pomoć i njegu Pula zapošljava Spremač (m/ž)

Dom Grandići - Barban posao :: Spremač (m/ž)

Centar za pomoć i njegu Pula – Dom Grandići obiteljski je dom otvorenog tipa. Dom Grandići nalazi se nedaleko od mjesta Barban, u mirnom i pitoresknom okruženju središnje Istre, gdje korisnici svakodnevno mogu uživati u ambijentu okruženi prirodom, mirom, zelenilom, lijepim pogledom i čistim zrakom.

Dom Grandići raspolaže smještajnim kapacitetom od 20 mjesta koja su organizirana u dvokrevetnim i trokrevetnim sobama.

U toploj obiteljskoj atmosferi za korisnike Doma brine se stručni tim medicinskih sestara i njegovateljica. U sklopu usluge smještaja korisnicima Doma osigurava se 24satna zdravstvena skrb i njega kao i nadzor liječnika opće medicine i vizite psihijatra, prehrana prema utvrđenim normativima za prehranu starijih osoba, zadovoljavanje duhovnih vjerskih potreba, te održavanje i pranje osobnog i posteljnog rublja.

U Domu je moguće pružiti skrb i brigu pokretnim, polupokretnim te nepokretnim osobama. Dom Grandići osnovan je s ciljem pružanja skrbi i njege za starije osobe i to kroz podizanja kvalitete života, pružanja zdravstvene, socijalne i psihološke pomoći i podrške svojim korisnicima, razvijanje osjećaja pripadnosti i stvaranje uvjeta za sigurnu i bezbrižnu starost.

Dom Grandići - Barban traži :: Spremač (m/ž)

Datum početka natječaja

19.07.2019.

Datum kraja natječaja

19.08.2019.

Poslodavac

Centar za pomoć i njegu Pula

Ugostiteljski objekt

Dom Grandići - Barban
Valturska 61, Pula, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Grandići, Istra

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme

Naknada

plaća prema dogovoru

Područje rada

čistačica/čistač

Osnovna škola, Srednja škola

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Dom Grandići zapošljava spremača (m/ž)

Početak rada odmah!

Opis posla:

- briga o prostoru

Nudimo:

- plaća prema dogovoru

- naknada za prijevoz: u cijelosti

- rad u 3 smjene

Uvjeti:

- radno iskustvo nije potrebno

- urednost