Terra Park d.o.o. zapošljava Spremač (m/ž)

Terra Park Spiritos posao Spremač (m/ž)

Kamp Terra Park SpiritoS smjestio se nedaleko od mjesta Kolan, poznate kolijevke najboljeg sira na svijetu, na prostranim travnjacima uz prekrasnu prirodnu plažu, s koje se pruža zapanjujući pogled na moćnu planinu Velebit i kristalno čisto Jadransko more.

Kamp se smjestio na odličnoj poziciji, svega 10 km od grada Novalje i u neposrednoj blizini brojnih znamenitosti otoka Paga. Prirodne pješčane i šljunčane plaže upotpunjuju sadržaji poput bara na plaži, restorana s raznovrsnom ponudom jela i pića te posebnim pogledom na more i planinu Velebit.

Na parcelama ili terasama mobilnih kućica možete uživati uz osvježavajuće piće ili omiljenu knjigu, dok se Vaši najdraži zabavljaju u moru ili  na nekim od vodenih i adrenalinskih aktivnosti.

Datum početka natječaja

26.03.2021.

Datum kraja natječaja

29.04.2021.

Poslodavac

Terra Park d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Terra Park Spiritos
Sveti Duh 75, Kolan, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Otok Pag

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Sezonski

Naknada

plaća prema dogovoru

Područje rada

čistačica/čistač

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Terra park kamp zapošljavaju spremača (m/ž)

Zaposli se u Novalji!

Nudimo Vam :

- ugovor na određeno,sezonski uz mogučnost korištenja slobodnih dana

- plaća po dogovoru

- radno vrijeme u smjenama

- osigurani smještaj i topli obrok

Opis posla :

- čišćenje i održavanje  sanitarnih čvorova i mobilnih kućica

Uvjeti:

- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

- spremnost na timski rad

- odgovornost, pouzdanost i urednost

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Recepcioner (m/ž)