Castle Accommodation d.o.o. zapošljava Tražimo glavnog kuhara (m/ž)

Villa Marco Polo posao Tražimo glavnog kuhara (m/ž)

Villa Marco Polo je lijepi hotel smješten u malom ribarskom mjestu Slatine smještenom na otoku Čiovu. Ovaj obiteljski hotel na plaži sa svojim udobnim smještajnim pruža gostima nezaboravan odmor. Još jedna prednost hotela je njegova unosna lokacija, samo 6 km od živopisnog  Trogira i 10 km od međunarodne zračne luke -Split. Restoran s terasom s prekrasnim pogledom na more nudi širok izbor domaćih jela i pića s ljubaznim osobljem. Provedite dan opuštanja na plaži ili uživajte u našem privatnom vrtu s prekrasnim pogledom na more i zalazak sunca.

Datum početka natječaja

02.05.2017.

Datum kraja natječaja

22.05.2017.

Poslodavac

Castle Accommodation d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Villa Marco Polo
Bana Jelačića 42, Čiovo, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Čiovo

Vrste zaposlenja

Sezonski

Naknada

8.000

Područje rada

šef kuhinje

Srednja škola

Godine radnog iskustva

3-5 godina

Znanja i kompetencije

kuhar, šef kuhinje

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Tražimo glavnog kuhara za rad u prekrasnom restoranu u Villi Marco Polo na Čiovu.

Ako imate iskustva i spremni ste se priključiti našem mladom i ambicioznom timu, prijavite se za posao.

OPĆI UVJETI NATJEČAJA:

- Smjenski rad

- Mogućnost kuhanja za 80 do 100 ljudi.

- Minimalno 3 godine iskustva

- Plaća 8.000 kuna

- Rad od 1. 5. do 31. 10.

Dodatno

- Smještaj osiguran

- Hrana osigurana u hotelu