Potaman d.o.o. zapošljava Trgovac za rad u gourmet shopu (m/ž)

Potaman - Gourmet Shop & Tasting Room posao Trgovac za rad u gourmet shopu (m/ž)

Potaman - Gourmet Shop & Tasting Room svim svojim posjetiteljima nudi jedinstveni doživljaj degustacije, isključivo craft proizvoda malih i neovisnih, najčešće obiteljskih proizvođača. Od vina i sira pa sve do piva i gina, maslinovih ulja te pršuta.

Svo naše iskustvo i presjek osobnog hedonizma nalazi se u ovom našem ugodnom prostoru, idealnom za opuštanje, uz pregršt kvalitetnih i zanimljivih proizvoda za svačiji gušt.

Dođite i dozvolite da vas kroz degustacije i prije svega ugodan razgovor povedemo kroz sve ono što nas je naša "craft filozofija" uvjerila da vrijedi na ovim prostorima. Od vina i sira pa do piva i gina i to sve na jednom mjestu, jer Život je prekratak da ne bi uživali u njemu.

Datum početka natječaja

19.06.2019.

Datum kraja natječaja

19.07.2019.

Poslodavac

Potaman d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Potaman - Gourmet Shop & Tasting Room
Selo 25a, Premantura, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Pula

Vrste zaposlenja

Sezonski

Naknada

1000 €

Područje rada

prodaja

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

bez iskustva, 1-3 godine

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Potaman Gourmet Shop & Tasting Room zapošljava djelatnika za rad u gourmet shopu (m/ž)

Postani dio našeg tima!

Nudimo Vam:

 - plaća 1000 €

 - osiguran smještaj i obrok

 - rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti :

- obavezno znanje jednog stranog jezika

- iskustvo je poželjno, no nije uvijet

- marljivost i urednost