Saint Alliance d.o.o zapošljava Voditelj restorana (m/ž)

Restaurant Dida posao Voditelj restorana (m/ž)

Restaurant Dida smješten je na šetnici između Selca i Crikvenice u vlastitom parku kojim dominira mediteransko bilje i drveće.

Posebno smo posnosni na terasu našeg restorana s kojeg se pruža predivan pogled na more i otok Krk. Odlučili smo se posvetiti tradicionalnoj mediteranskoj gastronomiji koja je neiscrpna riznica zdrave hrane i iskonskih okusa.

Pratimo godišnja doba i darove prirode, pa su tako svježe sezonske namirnice: voće, povrće, riba, meso - svakodnevno na našem meniju.

Datum početka natječaja

06.02.2020.

Datum kraja natječaja

11.03.2020.

Poslodavac

Saint Alliance d.o.o

Ugostiteljski objekt

Restaurant Dida
Šetalište Vladimira Nazora 77, Crikvenica, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Crikvenica

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme

Naknada

Prema dogovoru

Područje rada

voditelj sale

Srednja strukovna škola, VŠS

Godine radnog iskustva

3-5 godina

Jezici

engleski, njemački, talijanski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Tražimo voditelja restorana (m/ž)
Pridružite se timu našeg restorana u Crikvenici!

Nudimo Vam:

- stalno zaposlenje, ugovor na neodređeno uz odlične uvjete rada

- odlična primanja

- smještaj i hrana osigurani

- rad u kvalitetnom i motiviranom timu

- učenje od stručnjaka u fine dining restoranu

Uvjeti:

- radno iskustvo u fine dining restoranu

- min. poznavanje 2-3 strana jezika - aktivno

- spremnost na timski rad

- odgovornost i pouzdanost

- maksimalno orientirano prema gostu i usluzi

- samoinicijativa u rješavanju problema

- aktivan, znatiželjan, fokusiran, inspirativan

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Šef kuhinje (m/ž)

Kuhar (m/ž)

Konobar - više izvršitelja (m/ž)