poster

O nama

Valamar Riviera, lider u odmorišnom turizmu i vodeća kompanija u hrvatskom gospodarstvu, ove će godine zapošljavati više od 6.600 djelatnika u 30 hotela i 15 kampova koji su smješteni u Poreču, Rapcu, na otocima Krku i Rabu i u Dubrovniku.

Više od šest desetljeća pružamo vrhunske turističke doživljaje, izvrsnu uslugu i inovativnu ponudu u atraktivnim destinacijama na Jadranu gdje poslujemo. Zahvaljujući povijesti kompanije, doista posjedujemo zavidnu tradiciju pružanja turističkih usluga i jedinstvenu strukturu portfelja imovine.

Upravljamo imovinom koja se proteže na više od 579 hektara vrhunskih lokacija uzduž jadranske obale, koje uključuju čak 36 kilometara čistoga obalnog područja. Lokacije na kojima obavljamo turističku djelatnost glavna su snaga i izvrsna mogućnost daljnjeg razvoja. K tome smo tijekom godina razvili organizacijsku strukturu i stekli znanja koja nam omogućuju da razvijamo turističke proizvode i učinkovito upravljamo vrijednošću svoje imovine.

Naša je poslovna politika da godišnje ulažemo 5 % ukupnih prihoda u investicijsko održavanje svojih objekata da bismo im održali vrijednost i kvalitetu.

Kuhar (m/ž) - više izvršitelja u Poreču, Rapcu, Dubrovniku te na otocima Krku i Rabu

Datum početka natječaja

12.03.2018.

Datum kraja natječaja

14.04.2018.

Poslodavac

Valamar Riviera d.d.

Stancija Kaligari 1, Poreč, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Poreč, Rabac, Dubrovnik, otoci Krk i Rab

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Sezonski

Naknada

poticajna plaća

Područje rada

kuhar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

kuhar, pomoćni kuhar

Nije zadano!

Nudimo Vam

i pozivamo Vas da se prijavite i pridružite našem timu na radnom mjestu:

KUHAR (m/ž) – više izvršitelja u Poreču, Rapcu, Dubrovniku te na otocima Krku i Rabu

Potrebna znanja, vještine i iskustvo:

· SSS/KV kuhar · poželjno znanje jednog svjetskog jezika · radno iskustvo od jedne godine u struci.

Područja odgovornosti:

· pripremanje potrebne količine namirnica za kuhanje · odgovornost za ispravnost namirnica i kvalitetu izdanih jela · pripremanje jela, predjela i deserta po normativima · održavanje higijene i čistoće radnog prostora i površina · pravilno i savjesno korištenje kuhinjskog inventara, opreme i uređaja · primjenjivanje mjera i sredstava zaštite na radu.

Uvjeti zaposlenja:

· zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme s probnim radom u trajanju od jednog mjeseca

· nakon uspješne sezone mogućnost ulaska u mjeru stalni sezonac i program Valamar +3

· smještaj i topli obroci na teret poslodavca

· rad u dinamičnom i poticajnom okružju

· edukacije i specijalistička obuka iz područja kulinarstva.

Dodatno

Prijavite se do 31. kolovoza 2018. putem poveznice:

dobarposaouvalamaru.com/prijava

Za dodatna pitanja slobodno nam se obratite na: Valamar Riviera d. d. Sektor ljudskih potencijala, Stancija Kaligari 1, 52440 Poreč, T 052 408 106 / 052 408 145 , E ljudski.potencijali@valamar.com ,www.dobarposaouvalamaru.com

Također zapošljavamo:

Kuhar - specijalist (m/ž) - više izvršitelja

Konobar - specijalist (m/ž) - više izvršitelja

Konobar (m/ž) - više izvršitelja

Logiraj se

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.