poster

O nama

Vivat fina vina d.o.o. jedan je od vodećih trgovaca finim vinima u Hrvatskoj s neprekinutim radom od svog osnivanja, 1997. godine a nastavljajući rad vinoteke Vivat, jedne od najstarijih zagrebačkih vinoteka, utemeljene 1993. godine.

Vivat opskrbljuje ugostiteljstvo i trgovinu na području Hrvatske širokom izborom hrvatskih vina, a ujedno je nacionalni distributer za čitav niz poznatih svjetskih vinsih brendova i vinarija. U Zagrebu je prisutan i kroz dvije vlastite vinoteke. Nedavno su Vivat fina vina, u 25-toj godini rada otvorila vinski bar u centru Zagreba, mjesto koje se bazira na širokom i atriktivnom asortimanu vlastitih vinoteka.

Konobar u vinskom baru (m/ž)

Datum početka natječaja

23.03.2018.

Datum kraja natječaja

16.04.2018.

Poslodavac

Vivat fina vina

Ugostiteljski objekt

Vivat Wine Bar
Martićeva 17, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Zagreb

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme

Naknada

plaća po dogovoru

Područje rada

konobar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Jezici

engleski

Nudimo Vam

Želiš li raditi u vinskom baru u centru Zagreba?

Zbog nastojanja da našu ponudu prezentiramo i kroz mogućnosti kušanja i uživanja u čaši vina uz educirani tim u barskom okruženju tražimo za naš showcase vinski bar vrijednog i motiviranog konobara (m/ž). Javite se i pridružite se našem odličnom timu u ugodnoj atmosferi Vivat Wine Bara!

- plaća po dogovoru

- rad u ugodnoj atmosferi u centru Zagreba

- puna prijava, stalni posao

- slobodni dani

- edukacija o asortimanu

Uvjeti:

- odgovornost i pouzdanost

- visoka razina motivacije za posao

- spremnost na kontinuirano učenje i napredak

- poznavanje osnova posluživanja vina

- prednost može biti znanje o vinima i asortimanu vina i drugih pića

Logiraj se

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.